Aktualności

26.04.2019

Siódmy numer kwartalnika Czas na transport – obowiązkowa lektura na majówkę!

15 czerwca już blisko. Dlatego w najnowszym wydaniu kwartalnika sporo miejsca poświęcimy inteligentnym tachografom.

  Więcej

18.04.2019

Wesołych Świąt Wielkanocnych!

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy naszym Klientom i Partnerom Biznesowym, aby ten wyjątkowy czas był pełen wiary, nadziei i miłości, a spotkania w gronie najbliższych upływały w miłym, wiosennym nastroju.

Więcej

04.03.2019

Wiosenny cykl spotkań transportowych

Gorąco zapraszamy do udziału w wydarzeniach dedykowanych branży transportowej, które powracają początkiem marca. Już 5 marca w Poznaniu odbędzie się pierwsze Spotkanie Transportowe będące serią bezpłatnych konferencji szkoleniowych, organizowanych wspólnie przez redakcję TSL Biznes i Truck&Van, a niespełna dwa dni później, 7 marca w Katowicach czeka nas Transport Manager Meeting.

  Więcej

04.02.2019

Szósty numer kwartalnika Czas na transport – czytacie nas już ponad rok!

Nowy rok to nowe ważne dla przewoźników i kierowców przepisy. Co jest już nieuchronne, a nad czym dopiero trwają prace? Na co należy się przygotować w 2019 r.? O tym i o wielu innych ciekawych kwestiach opowiemy w najnowszym, rozszerzonym wydaniu kwartalnika.

Więcej

05.11.2018

VIAON na TransLogistica Poland

 

6 listopada w Warszawie rozpoczyna się najważniejsze w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej wydarzenie biznesowe dla osób zawodowo związanych z logistyką, spedycją i transportem.

Więcej