benefit4

Dostęp do szkoleń dla kierowców, osób zarządzających transportem i właścicieli firm

Ogólnopolski zakres szkoleń w dogodnych lokalizacjach

Istotnym elementem oferty marki VIAON jest również edukowanie właścicieli i pracowników firm transportowych. Szkolenia mają na celu wzbogacenie wiedzy na temat przepisów i norm dotyczących rozliczania czasu pracy kierowców oraz płacy minimalnej, a także naukę obsługi systemu 4Trans.

 

Ze względu na to, że nasi Klienci korzystają z różnych produktów i usług dostępnych w portfelu marki VIAON, mogą samodzielnie wybrać z bogatej oferty warsztatów i szkoleń te, które najlepiej odpowiadają na ich potrzeby:

 

  • Szkolenia dla kierowców – w trakcie których Eksperci szkolą z prawidłowej obsługi tachografów oraz uczą przestrzegania norm czasu pracy. Takie szkolenie pozwala osobom zawodowo zajmującym się transportem zdobywać ważne umiejętności przydatne w codziennej pracy i uświadamiać o popełnianych błędach. Daje to pozytywnie rezultaty w postaci spadku liczby naruszeń, co potwierdzają nasi Klienci.
  • Szkolenia dla osób zarządzających transportem w firmie Klienta – dedykowane dla dyspozytorów, spedytorów i kierowników transportu. Pozwala poznać zasady analizy i kontroli czasu pracy kierowców na podstawie danych z tachografów. Dzięki korzystaniu z oprogramowania 4Trans Eksperci wskazują realne przykłady z danej firmy.
  • Szkolenia z rozliczania płacy minimalnej – Eksperci w formie warsztatowej, przy wykorzystaniu modułu Rozliczeń oprogramowania 4Trans, przekazują wiedzę z zakresu aktualnych przepisów i wytycznych oraz dotyczącą wymaganych dokumentów związanych z rozliczaniem płacy minimalnej w innych krajach.
  • Bezpłatne warsztaty z obsługi systemu 4Trans – trenerzy przekazują wiedzę na temat użytkowania systemu, wskazują główne funkcje i zmiany w kolejnych wersjach systemu. Dostępne także w wersji online.
  • Szkolenia wdrażające program 4Trans – połączone z instalacją programu szkolenie, przeprowadzone przez naszych specjalistów w siedzibie firmy transportowej. Zakres szkolenia jest indywidualnie dostosowany do życzeń Klienta.

Szkolenia odbywają się na terenie całego kraju, w terminach dostosowanych do Klienta.
O najbliższych szkoleniach informujemy na stronie www.szkoleniadlatransportu.pl